Noworoczne reklamy Play jednak bez Barbary Kurdej-Szatan!

fot. instagram

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Barbara Kurdej-Szatan nie pojawiła się w noworocznych reklamach sieci Play. Pojawia się tam inna znana i śliczna aktorka. Czy to oznacza definitywny koniec współpracy Barbary Kurdej-Szatan z siecią?

W reklamie noworocznych okazji Play pojawia się Maciej Łagodziński i Anna Mucha, która już wcześniej współpracowała z ta siecią telekomunikacyjną. Nie wiadomo jednak, czy to oznacza, że Barbara Kurdej-Szatan zniknie z reklam Play na stałe. Zapytana o to przez Wirtualnemedia.pl Ewa Sankowska-Sieniek z biura prasowego Play powiedziała tylko, że od dłuższego czasu reklamy Play występują w kilku wersjach: ze sprzedawcami, bez nich lub z udziałem tylko jednego ze sprzedawców. Jak to się ma do obecności Barbary Kurdej-Szatan w reklamach Play – nie wiadomo.

Przypomnijmy, że to właśnie reklamy Play zapewniły ogromną popularność aktorce, a także role w serialach i wywiady w mediach. Jednak kiedy Barbara Kurdej-Szatan zaczęła oficjalnie na swoim profilu społecznościowym wspierać społeczność LGBT, a później w ostrych słowach skomentowała działania straży granicznej wobec migrantów z Białorusi – odbiło się to na jej karierze. Najpierw straciła rolę w serialu TVP, o co osobiście zadbał prezes Jacek Kurski, a później przestała się pojawiać w reklamach Play.

Źródło: Fakt
Podziel się: