Barbara Kurdej-Szatan straci kontrakt z Play?

fot. instagram

Według nieoficjalnych informacji sieć nie zamierza przedłużyć z nią kontraktu reklamowego, więc Barbara Kurdej-Szatan nie pojawi się już w świątecznej kampanii sieci. Handlowcy już otrzymali informację o wycofaniu dotychczasowych materiałów z aktorką.

To kolejny cios dla aktorki, która po emocjonalnym wpisie o straży granicznej, w którym nazwała strażników „mordercami”, znalazła się na cenzurowanym. Prezes Jacek Kurski zwolnił ją z TVP, mimo że aktorka przeprosiła za swój wpis.

Plotki głosiły, że sieć Play także zamierza zrezygnować z jej usług i wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Niedawno aktorka dowiedziała się, że nie weźmie udziału w świątecznej promocji Play, a teraz – że sieć zakończy z nią współpracę. Gdy obecna umowa wygaśnie, po prostu nie zostanie przedłużona.

Według informatora Wirtualnej Polski, w kolejnych kampaniach sieć zamierza postawić na prestiż i styl, zatrudniając aktorów w stylu Janusza Gajosa czy Piotra Fronczewskiego. Powodem, poza chęcią odświeżenia wizerunku, jest także zmęczenie zamieszaniem wokół Barbary Kurdej-Szatan. Listy protestacyjne w tej sprawie zablokowały skrzynki mailowe sieci.

Źródło: pudelek.pl

Podziel się: