niedziela, 3 grudnia, 2023

Szef ukraińskiego wywiadu: Putin ma przed sobą dwa lata życia

, szef ukraińskiego wywiadu, stwierdził, że Rosji, z powodu nękających go chorób, nie pożyje dłużej dwa lata. Takie informacje przekazują ukraińscy szpiedzy, którym udało się przeniknąć na .

O chorobach nękających Putina mówi się od co najmniej kilku lat, choć w przypadku żadnej z nich nie ma pewności, ponieważ stan zdrowia przywódców rosyjskich jeszcze od ów radzieckich jest objęty ścisłą tajemnicą. Plotki nasiliły się w ciągu kilku ostatnich miesięcy – nagrania rosyjskich mediów, na których pojawia się prezydent Rosji, budzą wiele pytań o jego kondycję: drżenie nóg, opuchnięta twarz, kłopoty z chodzeniem i ze wzrokiem – to tylko kilka niepokojących objawów wychwyconych przez internautów.

Kyryło Budanow już w maju poinformował o poważnej chorobie nowotworowej Putina i o trwającym na Kremlu przewrocie pałacowym z tego powodu. Teraz powtórzył to dla “ Today” dodając, że informacje pochodzą od ukraińskich szpiegów, którym udało się dostać na Kreml, jak informuje O2.

Na dostępnych nagraniach z publicznych wystąpień Putina wyraźnie widać, że nie jest w najlepszej kondycji. 12 czerwca, gdy tradycyjnie wręczano medale i nagrody na Kremlu, prezydent Rosji miał wyraźne problemy z chodzeniem, drżały mu nogi, a jego twarz była mocno opuchnięta. Podobnie wyglądał podczas uroczystości 9 maja na placu Czerwonym – zwrócili też uwagę, że jego nogi były nakryte grubym kocem, choć wcale nie było szczególnie zimno.

regularnie podają, powołując się na różne źródła, informacje o kolejnych chorobach, na które ma jakoby cierpieć Władimir . Wymieniano już różnego rodzaju nowotwory, chorobę kręgosłupa, chorobę Parkinsona, a także schizofrenię. Czy któraś z nich rzeczywiście skraca życie prezydentowi Rosji – nie wiadomo.

#BejmyNEWSSzef ukraińskiego wywiadu: Putin ma przed sobą dwa lata życia