Piotr Zelt podsumował rzeczniczkę Straży Granicznej. I wywołał burzę

granica polsko-białoruska fot. MON

„Pani „rzecznik” SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS” – tak napisał popularny aktor o ppor. Annie Michalskiej, rzeczniczce SG, pod jej zdjęciem na swoim profilu społecznościowym.

Komentarz aktora odnosił się do wypowiedzi rzeczniczki w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, która budzi ogromne emocje wśród Polaków. Wielu osobom w komentarzach puszczają nerwy, a jeśli zdarza się to osobom popularnym, wywołuje zazwyczaj burzliwą dyskusję.

Piotr Zelt jest znanym aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym, a największą popularność przyniosła mu rola Arniego w serialu „13 posterunek”. Jego wpis wywołał więc lawinę komentarzy, głównie negatywnie oceniających komentarz aktora. Padały pytania, skąd tyle nienawiści, czy koniecznie trzeba się obrażać nawzajem i czy Piotr Zelt pozazdrościł dwuznacznej popularności Barbarze Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że aktorka kilka dni temu również w niewybredny sposób skomentowała działania straży granicznej, co zaowocowało utratą kontraktu z TVP.

Źródło: Fakt

Podziel się: