środa, 6 grudnia, 2023

Nagłe wezwanie lekarzy w nocy. Co się dzieje z Putinem?

Według nieoficjalnych informacji w nocy z 22 na 23 lipca do prezydenta Rosji zostali nagle wezwani lekarze. miał mieć silne nudności i bóle. Po trzech godzinach medycznych zabiegów jego stan się poprawił.

Taką informację podał kanał General SVR na Telegramie, jak podaje . Kanał jest prowadzony rzekomo przez byłego agenta wywiadu, który podpisuje się Wiktor Michajłowicz. I to właśnie on podał, że w nocy z 22 na 23 lipca potrzebował pilnej pomocy medycznej z powodu nudności. Przy czym do Putina wezwano nie tylko jego stałych medyków, ale też zespół dodatkowych lekarzy. Po trzech godzinach, gdy nastą poprawa, lekarze opuścili siedzibę prezydenta.

Informacja w zasadzie jest nie do zweryfikowania, bo starannie strzeże informacji o stanie zdrowia swoich przywódców i nigdy nie podaje ich do publicznej wiadomości i pilnuje, by żadne dowody mogące świadczyć o chorobie nie ujrzały światła dziennego.

Jednak tym informację kanału General SVR potwierdził ukraiński wywiad. Szef wywiadu, generał Kiryło Budanow, twierdzi także, że na ostatnich wizytach w Iranie i Turcji Putina zastępował sobowtór. Pomysł uchodzi za przestarzały i obarczony zbyt dużym ryzykiem w dzisiejszych czasach, ale jeśli stan zdrowia prezydenta Putina jest tak zły, jak dowodzą doniesienia różnych wywiadów, nie tylko ukraińskiego i nie tylko kanału SVR, to otoczenie Putina może nie mieć innego wyjścia.

Przypomnijmy, że informacje o chorobach Putina pojawiają się ostatnio coraz częściej, a specjaliści analizują pod tym kątem nagrania ze spotkań prezydenta, wypowiadają się także byli agenci, także rosyjscy. Według różnych hipotez ma cierpieć między innymi na raka, chorobę kręgosłupa, chorobę Parkinsona i schizofrenię.

#BejmyNEWSNagłe wezwanie lekarzy w nocy. Co się dzieje z Putinem?