Znęcał się nad rodzicami. Został aresztowany

Policjanci z ła w Wielkopolsce zatrzymali 36-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodzicami. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do lat więzienia.

Zgłoszenie o kolejnej awanturze domowej policjanci z Koła w Wielkopolsce otrzymali 30 listopada ok. godziny 15:00. Na miejsce skierowano patrol policji.

Z ustaleń śledczych wynikało, że 36-latek po raz kolejny w ostatnich miesiącach wszczął awanturę. Z nożem w ręce mężczyzna groził, że zabije swoich rodziców. Ponadto szarpał ojca, w wyniku czego ten doznał obrażeń. Prawdopodobnie napastnik był pod wpływem środków odurzających.

36-latka postanowiła złożyć oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa znęcania się nad nią i jej mężem.

W toku czynności funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, z którego wynikało, że 36-latek regularnie znęca się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Policjanci ustalili, że mężczyzna może być niebezpieczny i po raz kolejny zaatakować .

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie podejrzanego i przewiezienie go na komendę, gdzie usłyszał znęcania się nad osobami najbliższymi.

na wniosek prokuratora zastosował wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: e-kolo.pl

#BejmyNEWSZnęcał się nad rodzicami. Został aresztowany