Więcej

  Zderzenie samochodu osobowego z kombajnem. Cztery osoby w szpitalu

  Kobieta i troje dzieci odniosło obrażenia podczas zderzenia samochodu osobowego, którym jechali, z kombajnem. Kombajnista przejeżdżał drogą publiczną z jednego pola na drugie i nie zauważył samochodu.

  Do wypadku doszło 11 sierpnia około godziny 19.00 na terenie gminy Filipów.
  “Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący kombajnem przejechał przez drogę publiczną z jednego pola na drugie” – informuje Komenda Miejska Policji w Suwałkach. – “Nie zauważył nadjeżdżającego auta. Doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku tego wypadku kierująca osobowym suzuki oraz trójka dzieci trafiła do szpitala. Oboje kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia”.

  Policjanci przypominają, że prowadzących maszyny rolnicze również obowiązują zasady ruchu drogowego. “Rolnik, poruszając się kombajnem po drogach publicznych, ma obowiązek zdemontowania znajdującego się z przodu pojazdu zespołu żniwnego i przetransportowania go na specjalnym wózku” – informują funkcjonariusze z Suwałk. – “W przeciwnym wypadku kombajnista popełnia wykroczenie, za które może zostać ukarany wysokim mandatem karnym”.

  https://www.facebook.com/policjasuwalki/posts/pfbid02dERBxjPVBcYcn4jovKrVmGu97CMLYT9WMxmbTN4rZA5QavcUUeGGciQRANYiSdFRl

  WiadomościZderzenie samochodu osobowego z kombajnem. Cztery osoby w szpitalu