Zderzenie samochodów osobowych. Dwie osoby nie żyją

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę nad ranem w miejscowości Blizne w województwie podkarpackim. W wyniku zderzenia samochodów osobowych poniosły dwie osoby. Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 886 wpłynęło do podkarpackich służb w niedzielę, 27 grudnia ok. godziny :00. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz ę.

Kiedy pierwszy zastęp ów pojawił się na miejscu, jeden z pojazdów stał w płomieniach. Dopiero po ugaszeniu ognia, przystąpili do ewakuacji osób poszkodowanych. Do ich wyciągnięcia z rozbitych pojazdów niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 22-letni samochodu osobowego marki honda zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki skoda.

– 22-latek jechał sam, natomiast skodą podróżowały trzy osoby: 60-letni mieszkaniec powiatu leskiego i dwie pasażerki, w wieku 54 i 23 lat – przekazała asp. sztab. Monika Dereń z rzeszowskiej policji.

W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zginął kierowca skody. Kierowca hondy oraz pasażerki zostały przewiezione do szpitala. Niestety, 54-letnia podróżująca skodą zmarła w szpitalu.

Od 22-letniego hondy pobrano krew do badania na zawartość alkoholu lub innych środków odurzających w organizmie.

pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Źródło: polsatnews.pl

#BejmyNEWSZderzenie samochodów osobowych. Dwie osoby nie żyją