Zaoferował uchodźczyni z Ukrainy dom. A później zostawił dla niej żonę i dzieci

Dramatyczna historia wydarzyła się w Wielkiej Brytanii, w Bradford w hrabstwie West Yorkshire. poruszone tragedią Ukrainy zaproponowało 22-letniej uchodźczyni ze Lwowa. Po 10 dniach zakochał się w kobiecie i wyprowadził od żony z nią.

Jak informuje “Fakt”, 29-letni Brytyjczyk Tony i jego Lorna zaoferowali schronienie 22-letniej Sofii ze Lwowa, z zawodu kierowniczce IT. Chcieli jakoś pomóc uchodźcom z Ukrainy, a Sofia skontaktowała się z nimi przez Facebooka. Lorna nie była przekonana do tego pomysłu, bo to oznaczało, że będzie musiała mieszkać z uchodźczynią w jednym pokoju, ale mąż ją namówił.

Sofia przyleciała do Manchesteru na początku maja, z zatwierdzoną wizą i rozgościła się w domu swoich dobroczyńców. Bardzo polubił ją pan domu, a także jego córeczki w wieku 3 i 6 lat. Nie udało jej się jednak przekonać do siebie Lorny, u której najwyraźniej zadziałała kobieca intuicja.

Urocza blondynka z Ukrainy zaczęła coraz więcej czasu spędzać więc z Tonym: chodzili razem na siłownię, dużo rozmawiali w jego samochodzie, coraz częściej też niby przypadkiem dotykali się wzajemnie. Sofia później przyznała, że Tony od razu wpadł jej w oko…

Lorna zauważała narastającą zażyłość między swoim mężem a uchodźczynią i bardzo jej się ona nie podobała. W ńcu między kobietami doszło do gwałtownej kłótni, po której zapłakana Sofia zdecydowała, że się wyprowadzi, bo nie może już dłużej mieszkać z Lorną pod jednym dachem.

I wtedy Tony zrozumiał, że jeśli Sofia się wyprowadzi, to on wyprowadzi się razem z nią, bo nie wyobraża sobie życia bez , którą znał od zaledwie 10 dni. Tak też zrobił: oboje spakowali swoje rzeczy i wyprowadzili się do rodziców Tony'ego. Teraz szukają domu dla siebie na dalsze, wspólne życie…

#BejmyNEWSZaoferował uchodźczyni z Ukrainy dom. A później zostawił dla niej żonę i...