Więcej

  Zaoferował uchodźczyni z Ukrainy dom. A później zostawił dla niej żonę i dzieci

  Dramatyczna historia wydarzyła się w Wielkiej Brytanii, w Bradford w hrabstwie West Yorkshire. Małżeństwo poruszone tragedią Ukrainy zaproponowało dom 22-letniej uchodźczyni ze Lwowa. Po 10 dniach mąż zakochał się w kobiecie i wyprowadził od żony razem z nią.

  Jak informuje “Fakt”, 29-letni Brytyjczyk Tony i jego żona Lorna zaoferowali schronienie 22-letniej Sofii ze Lwowa, z zawodu kierowniczce IT. Chcieli jakoś pomóc uchodźcom z Ukrainy, a Sofia skontaktowała się z nimi przez Facebooka. Lorna nie była przekonana do tego pomysłu, bo to oznaczało, że będzie musiała mieszkać z uchodźczynią w jednym pokoju, ale mąż ją namówił.

  Sofia przyleciała do Manchesteru na początku maja, z zatwierdzoną wizą i rozgościła się w domu swoich dobroczyńców. Bardzo polubił ją pan domu, a także jego córeczki w wieku 3 i 6 lat. Nie udało jej się jednak przekonać do siebie Lorny, u której najwyraźniej zadziałała kobieca intuicja.

  Urocza blondynka z Ukrainy zaczęła coraz więcej czasu spędzać więc z Tonym: chodzili razem na siłownię, dużo rozmawiali w jego samochodzie, coraz częściej też niby przypadkiem dotykali się wzajemnie. Sofia później przyznała, że Tony od razu wpadł jej w oko…

  Lorna zauważała narastającą zażyłość między swoim mężem a uchodźczynią i bardzo jej się ona nie podobała. W końcu między kobietami doszło do gwałtownej kłótni, po której zapłakana Sofia zdecydowała, że się wyprowadzi, bo nie może już dłużej mieszkać z Lorną pod jednym dachem.

  I wtedy Tony zrozumiał, że jeśli Sofia się wyprowadzi, to on wyprowadzi się razem z nią, bo nie wyobraża sobie życia bez kobiety, którą znał od zaledwie 10 dni. Tak też zrobił: oboje spakowali swoje rzeczy i wyprowadzili się do rodziców Tony’ego. Teraz szukają domu dla siebie na dalsze, wspólne życie…

  WiadomościZaoferował uchodźczyni z Ukrainy dom. A później zostawił dla niej żonę i...