Zabójstwo w Zielonej Górze. Zatrzymano dwóch mężczyzn

W jednym z mieszkań w Zielonej Górze w województwie lubuskim znaleziono mężczyzny. Wstępne ustalenia wykazały, że doszło do . W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn.

Zgłoszenie o zwłokach znajdujących się na jednym z osiedli w Zielonej Górze wpłynęło do służb w poniedziałek, 7 grudnia ok. godziny 16:00. Na miejsce wysłano patrole policji, które potwierdziły, że w jednym z mieszkań znaleziono .

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że w mieszkaniu doszło do zabójstwa.

– Czynności mające ustalić przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia nadzoruje Rejonowa w Zielonej Górze – przekazała Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

W sprawie zostało dwóch mężczyzn. We wtorek po godzinie 16:00 rozpoczną się czynności procesowe z udziałem zatrzymanych, którzy mogą mieć związek z zabójstwem. Do czasu zakończenia przesłuchania, prokuratura nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących tragicznego zdarzenia.

nie podjął również jeszcze decyzji, czy przedstawione będą jednemu , czy obu zatrzymanym – poinformował Zbigniew Fąfera, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Źródło: tvn24.pl

#BejmyNEWSZabójstwo w Zielonej Górze. Zatrzymano dwóch mężczyzn