Więcej

  Z Jeziora Zwiniarz wyłowiono ciała dwóch osób. To małżeństwo lekarzy

  W niedzielę z Jeziora Zwiniarz w Iławie w województwie warmińsko-mazurskim wyłowiono zwłoki kobiety i mężczyzny. Ofiary to znane małżeństwo lekarzy z Iławy. Policja wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia.

  Jak przekazała w niedzielę rano asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, poszukiwania małżeństwa trwały od soboty. Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło od sąsiada, który opiekował się posesją lekarzy.

  W sobotę na policję zgłosił się mężczyzna, sąsiad zaginionego małżeństwa, który poinformował, że nie może skontaktować się z właścicielami posesji. Przekazał też, że lekarze wyjechali na swoją działkę letniskową położoną w okolicy Lubawy. Z garażu posesji, którą się w tym czasie opiekował zniknęła łódka wiosłowa.

  Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Na Jeziorze Zwiniarz odnaleziono łódkę. Rozpoczęto poszukiwania zaginionego małżeństwa. Ich ciała odnaleziono w wodzie.

  Policja pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać wszelkie okoliczności zdarzenia. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która da odpowiedź na pytanie o bezpośrednią przyczynę śmierci małżeństwa z Iławy.

  Źródło: polsatnews.pl

  WiadomościZ Jeziora Zwiniarz wyłowiono ciała dwóch osób. To małżeństwo lekarzy