Z Jeziora Zwiniarz wyłowiono ciała dwóch osób. To małżeństwo lekarzy

W niedzielę z Jeziora Zwiniarz w Iławie w województwie warmińsko-mazurskim wyłowiono i mężczyzny. to znane lekarzy z Iławy. wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia.

Jak przekazała w niedzielę rano asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, małżeństwa trwały od soboty. Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło od sąsiada, który opiekował się posesją lekarzy.

W sobotę na ę zgłosił się mężczyzna, sąsiad zaginionego małżeństwa, który poinformował, że nie może skontaktować się z właścicielami posesji. Przekazał też, że lekarze wyjechali na swoją działkę letniskową położoną w okolicy Lubawy. Z garażu posesji, którą się w tym czasie opiekował zniknęła łódka wiosłowa.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Na Jeziorze Zwiniarz odnaleziono łódkę. Rozpoczęto poszukiwania zaginionego małżeństwa. Ich ciała odnaleziono w wodzie.

Policja pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać wszelkie okoliczności zdarzenia. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która da odpowiedź na pytanie o bezpośrednią przyczynę śmierci małżeństwa z Iławy.

Źródło: polsatnews.pl

#BejmyNEWSZ Jeziora Zwiniarz wyłowiono ciała dwóch osób. To małżeństwo lekarzy