Więcej

  Wypadek pod Płockiem. Kierowca ciężarówki zgubił kury

  Wyprzedzanie na zakręcie drogi krajowej nr 60 zakończyło się utratą ładunku przez jedną z ciężarówek. Na drogę wypadły… kury, i to w klatkach, bo tak właśnie były przewożone.

  Do wypadku doszło 26 lipca około godziny 5.30 rano w pobliżu miejscowości Świerczynek pod Płockiem, jak informują strażacy z OSP Drobin, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia. Według Wirtualnej Polski, policja ustaliła, że kierowca ciężarowej scanii zdecydował się na wyprzedzanie na łuku drogi, prawdopodobnie motorowerzysty. Ale z naprzeciwka jechał saab, którego kierowca, by uniknąć zderzenia, zjechał z drogi na pobocze, gdzie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w naczepę scanii, a później w ciężarówkę volvo, która jechała zgodnie z przepisami.

  Wyglądało to dość groźnie – na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Ucierpiał jedynie ładunek jednej z ciężarówek, która przewoziła kury. Klatki z wystraszonymi ptakami wyleciały na drogę. Do czasu pozbierania ładunku kierowcy musieli korzystać z objazdu przez Świerczynek.

  https://www.facebook.com/osp.drobin.7/posts/pfbid02CezmidbY7mVxXVDpKRV8T6J1wRqK4pDnH9xyw41uiWmQx2oXCMDwf7SVwLuFcqoBl

   

  WiadomościWypadek pod Płockiem. Kierowca ciężarówki zgubił kury