Wsiadła za kierownicę i zatrzymała się na ścianie domu. Była nietrzeźwa

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 10 w miejscowości w województwie zachodniopomorskim. 38-latka wypiła szampana, a następnie wsiadła za kierownicę samochodu osobowego. straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w przydrożny .

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb w czwartek po godzinie 4:00. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, ę oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-latka najpierw napiła się szampana, a następnie wsiadła za kierownicę swojego samochodu osobowego marki peugeot. W miejscowości Lubno kobieta straciła panowanie nad kierownicą, wypadła z drogi i uderzyła w dom w zabudowie bliźniaczej. W chwili wypadku w budynku znajdował się mężczyzna; w innej części domu przebywali rodzice z dwójką . Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Obecni na miejscu policjanci poddali 38-latkę badaniu alkomatem, który wykazał obecność ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana.

Na miejscu pracowali , którzy zabezpieczyli uszkodzone elementy budynku oraz elementy konstrukcyjne.

Inspektor nadzoru budowlanego wezwany na miejsce zdarzenia zdecydował, że budynek nie nadaje się do dalszego zamieszkania.

Źródło: tvn24.pl

#BejmyNEWSWsiadła za kierownicę i zatrzymała się na ścianie domu. Była nietrzeźwa