Wojna na Ukrainie. Rosjanin: “Zabiłem kobietę. Chłopcy pochwalili”

przechwyciła kolejną rozmowę rosyjskiego okupanta. Mężczyzna powiedział siostrze, że zabił kobietę, która kierowała atakami, a także mężczyznę, który na kolanach błagał go o litość.

Żołnierz podczas rozmowy z siostrą powiedział jej, że przeszedł do innego oddziału, do artyleryjskiego, ponieważ z jego batalionu, który liczył 300 żołnierzy, zostało zaledwie 15 osób. Reszta została wybita w lesie.
– Na moich oczach moich przyjaciół zabili – mówił . – Trzech wyleciało w na minie.

ponoszą także ogromne w sprzęcie.
– W nocy spalili 50 ów. Wyobrażasz sobie, 50 naszych rosyjskich czołgów! – mówi do .

Żołnierz opowiedział też o zabiciu mężczyzny, który prosił go na kolanach, żeby tego nie robił oraz o tym, że zabił kobietę i nie mógł spać w nocy dlatego, że to była . To początkowo bardzo przeraziło siostrę, ale szybko zaczęła pytać, za co i czy to dlatego, że była snajperką albo że ich wydała. Żołnierz jej odpowiedział, że przekazywała koordynaty położenia rosyjskich oddziałów, co umożliwiło Ukraińcom zniszczenie oddziałów okupantów.

– Ona zaczęła uciekać, ale ja wystrzeliłem do niej – mówił. – Chłopcy mnie za to pochwalili, powiedzieli, że prawidłowo. Zabijałem, Nataszo, przyszło mi zabijać ludzi…

na Ukrainie trwa od 24 lutego. Dotąd Rosjanie stracili na niej około 38 450 ludzi.

#BejmyNEWSWojna na Ukrainie. Rosjanin: "Zabiłem kobietę. Chłopcy pochwalili"