Władimir Putin znów zostanie ojcem?

fot. Kremlin.ru, CC BY 4.0, https://creativecommons.org/licenses/by/4.0, via Wikimedia Commons

Niezależny rosyjski kanał General SVR na Telegramie podał sensacyjną wiadomość o tym, że domniemana partnerka Władimira Putina, Alina Kabajewa, znów jest w ciąży. Ciąża była nieplanowana i prezydent Rosji ma być w szoku z tego powodu.

Szok jest zupełnie zrozumiały, jeśli się weźmie pod uwagę fakt, że Putin ma 69 lat, a według niektórych źródeł nawet 72 lata. To raczej nie jest wiek, w którym marzy się o niemowlętach i pieluchach, zwłaszcza jeśli ma się już inne dzieci. A według doniesień mediów Putin ma z Kabajewą co najmniej trójkę – choć oficjalnie ani on, ani ona nie potwierdzili w ogóle, że są w związku, nie mówiąc już o dzieciach.

Według niektórych mediów Putin i Kabajewa mają być nawet po ślubie – 38-letnia była gimnastyczka nosi na palcu obrączkę, jak wyśledzili dziennikarze, fakt ślubu potwierdził też Aleksiej Nawalny, czołowy rosyjski opozycjonista. Jednak rozstrzygających dowodów na ślub tej pary nie ma.

Tak samo jak dowodów na to, że posiada dzieci. Choć media podają, że w 2015 roku miała urodzić prezydentowi Rosji córki-bliźniaczki w szpitalu VIP Saint ANN w Ticino w Szwajcarii, a później jeszcze dwoje dzieci, to także tu nic nie wiadomo na pewno. Pod koniec kwietnia jednak „Wall Street Journal” podał, że według amerykańskich źródeł Kabajewa jest matką co najmniej trójki dzieci Putina, pomaga też ukrywać jego majątek.

Teraz jednak General SVR poinformował nie tylko o ciąży, ale też o tym, że ta wiadomość wywołała szok u prezydenta. „Kim jest tata?” – pytają przewrotnie dziennikarze General SVR, robiąc aluzje do coraz gorszego stanu zdrowia rosyjskiego przywódcy, którego nie udaje się już ukryć. Prezydent Rosji, mimo wysiłków lekarzy, terapeutów, a nawet chirurgów plastycznych, wygląda na coraz starszego i coraz bardziej chorego.

https://twitter.com/WalesOnline/status/1503782326546808835

Podziel się: