Uszkodzenie ciała 4-latka. Sprawą zajmuje się prokuratura

Do dramatycznej sytuacji doszło 9 grudnia w gminie Dolice w województwie zachodniopomorskim. Podczas spotkania towarzyskiego zakrapianego alkoholem doszło do uszkodzenia ciała 4-letniego chłopca. Sprawą zajmuje się .

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 9 grudnia w godzinach nocnych w jednej z miejscowości na terenie gminy Dolice w województwie zachodniopomorskim. Podczas imprezy alkoholowej, 4-letni przytrzasnął sobie tapczanem.

Pijana wpadła w panikę i w celu oswobodzenia ręki dziecka użyła nożyczek, którymi obcięła chłopcu palec. 4-latek trafił do przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

Podczas zdarzenia matka chłopca miała blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Sprawą uszkodzenia ciała 4-letniego chłopca zajęła się prokuratura w Pyrzycach.

– W wyniku zdarzenia ucierpiało 4-letnie , ale jego życie nie jest zagrożone – przekazała Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Śledczy sprawdzają czy ręka chłopca została uszkodzona celowo, czy był to nieszczęśliwy . Prokuratura ustala również, czy nad dzieckiem i jego rodzeństwem była sprawowana właściwa opieka. Dla dalszych czynności ważne będzie ustalenie czy i życie chłopca nie zostało wystawione na niebezpieczeństwo.

Do sądu został skierowany wniosek o przyznanie rodzinie kuratora.

Jak podkreśla Prokuratura Okręgowa w Szczecinie, na chwilę obecną nikomu nie zostały przedstawione w sprawie uszkodzenia ciała 4-letniego chłopca.

Źródło: tvn24.pl

#BejmyNEWSUszkodzenie ciała 4-latka. Sprawą zajmuje się prokuratura