Więcej

  Ukraina: Dziewczynka wita tatę wracającego z wojny. Jej reakcja wzrusza do łez

  To nagranie w mediach społecznościowych obejrzało już ponad milion osób. Ukraiński żołnierz wraca do domu po kilku miesiącach nieobecności, a jego mała córeczka czeka na niego w drzwiach. Reakcja dziewczynki na widok taty wzrusza do łez.

  Malutka najpierw z niedowierzaniem zbliża się do drzwi, jakby miała wątpliwości, czy tata rzeczywiście przyjdzie i woła “tata”. A gdy nagle ojciec pokazuje jej się w drzwiach, dziewczynka zaczyna się śmiać, klaskać w rączki, a gdy tata bierze ją na ręce – przytula się do niego z całych sił.

  Film został udostępniony już ponad milion razy nie tylko na TikToku, gdzie został zamieszczony, ale także na Twitterze i Facebooku. Budzi niesamowite wzruszenie, zwłaszcza jeśli się wie, że ten tak radośnie witany tata był na froncie, walczył za ojczyznę i od kilku miesięcy nie widział ani żony, ani swojej małej córeczki.

  Przypomnijmy, że wojna na Ukrainie zaatakowanej przez Rosję trwa od 24 lutego i ukraińscy żołnierze cały ten czas bronią kraju bez wytchnienia, nie mając czasu na spotkania z rodzinami. Jeśli więc już do takiego spotkania dojdzie – to zawsze są one wyjątkowe.

   

  WiadomościUkraina: Dziewczynka wita tatę wracającego z wojny. Jej reakcja wzrusza do łez