Więcej

  Tragedia w Małopolsce. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny i nieprzytomną kobietę

  W Mszanie Dolnej w województwie małopolskim strażacy dokonali wstrząsającego odkrycia: w jednym z mieszkań znaleziono ciało 88-letniego mężczyzny. W środku była też jego 79-letnia żona, nieprzytomna i w stanie agonalnym.

  O tragedii 27 czerwca poinformowali strażacy z OSP Mszana Dolna. Służby zostały wezwane przez sąsiadów zaniepokojonych nieprzyjemnym zapachem dobiegającym z mieszkania i tym, że nie widzieli mieszkającego tam starszego małżeństwa od kilku dni.
  “Zostajemy zadysponowani do pożaru traktora na górze Witów” – napisali na swoim profilu w mediach społecznościowych. – “Po dotarciu na miejsce zastajemy pożar maszyny oraz suchego siana na polu. W trakcie działań zostajemy ponownie zaalarmowani. Tym razem dyspozycja dotyczy otwarcia mieszkania w bloku. Nie było konieczności siłowego otwarcia drzwi. Po wejściu do środka zastajemy rozkładające się ciało mężczyzny oraz nieprzytomną kobietę z zachowanymi funkcjami życiowymi”.

  Kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala. Jak informuje Fakt, jest nieprzytomna i nie można jej przesłuchać, by ustalić, co się wydarzyło. W przypadku zmarłego mężczyzny wstępnie wykluczono udział osób trzecich w jego śmierci. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, ustalając między innymi, czy seniorzy mieli jakąś rodzinę.

  WiadomościTragedia w Małopolsce. W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny i nieprzytomną kobietę