Tragedia pod Bydgoszczą. Czteroosobowa rodzina zginęła w wypadku

47-letni mężczyzna, jego 44-letnia i dwoje : 17-letnia córka oraz 14-letni syn. Wszyscy zginęli w tragicznym wypadku drogowym na DK10 w miejscowości Emilianowo. , którym jechali, został dosłownie zmiażdżony.

Do tragedii doszło 12 sierpnia przed godziną 17.00. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy, w wypadku brały udział cztery pojazdy – trzy samochody osobowe i jeden ciężarowy.
“Ze wstępnych ustaleń ów ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w pojazd ciężarowy marki DAF z naczepą, a następnie uderzył w jadący za nim pojazd marki VW. Natomiast pojazd ciężarowy w wyniku uderzenia, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z samochodem marki Skoda” – informują bydgoscy policjanci.

Najbardziej w tym wypadku ucierpiała skoda i jej pasażerowie: 47-letni oraz 14-latek i 17-latka zginęli na miejscu. 44-letnia w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala – i niestety tam zmarła następnego dnia.

zatrzymała 52-letniego kierowcę toyoty. Funkcjonariusze zabrali mu . Została także pobrana od niego krew do badań. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

#BejmyNEWSTragedia pod Bydgoszczą. Czteroosobowa rodzina zginęła w wypadku