Tragedia na drodze. Trzyosobowa rodzina z dzieckiem zginęła w wypadku

33-letni mężczyzna, 28-letnia i ich 11-miesięczny synek zginęli w wypadku na drodze do Dąbrowy Białostockiej na Podlasiu. zdecydował o 3 miesiącach aresztu dla audi, który spowodował .

Tragedia wydarzyła się 10 lipca na drodze Dąbrowa Białostocka – Lipsk. Według informacji Faktu, właśnie wracała z przejażdżki i spaceru. Pochodzili z okolicy, prowadzili wspólnie gospodarstwo rolne, a kobieta dodatkowo pracowała jako przedszkolanka. Ich synek, Kacperek, miał za miesiąc skończyć rok.

Rodzina jechała do domu, gdy audi spowodował wypadek. Wyprzedzał fiata tak, że jadący z naprzeciwko volkswagen zjechał na lewy pas, by uniknąć zderzenia – ale wtedy zderzył się z fiatem ducato, jak poinformował Fakt Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji. Jak ustalili funkcjonariusze – był trzeźwy.

Kierujący audi 35-latek, mieszkaniec powiatu augustowskiego, usłyszał spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna przyznał się do winy, złożył też wyjaśnienia, ale ze względu na dobro śledztwa, nie informuje o ich treści.

#BejmyNEWSTragedia na drodze. Trzyosobowa rodzina z dzieckiem zginęła w wypadku