Śmiertelny wypadek na DW 631

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 631 na Mazowszu. W wyniku doznanych obrażeń jedna osoba zginęła na miejscu. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb we wtorek, 29 grudnia ok. godziny 7:00. Na miejsce zadysponowano służby.

Do wypadku doszło na ul. Stefana Pogonowskiego w miejscowości Nieporęt w województwie mazowieckim. Z nieustalonych przyczyn ciężarowy zderzył się czołowo z pojazdem osobowym.

– Śmierć na miejscu poniósł auta osobowego. Tylko on jechał tym samochodem, bez ów. Kierowca ciężarówki opuścił zaś pojazd jeszcze przed naszym przybyciem na miejsce, nic poważnego mu się nie stało – poinformował Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach. Jak przekazała rzeczniczka prasowa legionowskiej komendy Justyna Stopińska, kieruje ruchem. Objazdy wyznaczono zarówno od strony Nieporętu, jak i Marek.

Utrudnienia dla kierowców potrwają co najmniej kilka godzin. Na miejscu zdarzenia czynności prowadzą śledczy, którzy zbierają ślady i dokonują szczegółowych oględzin miejsca wypadku.

Następnie przystąpią do usuwania ciężarówki, która stoi w poprzek drogi. ”Przyjedzie grupa specjalistyczna z Warszawy i będziemy starali się usunąć ciężarówkę z drogi. W tej chwili naczepa blokuje przejazd, siodłowy jest na poboczu” – mówi Łukasz Szulborski.

przewoziła ładunek w postaci workowanych materiałów sypkich. W wyniku zderzenia część worków uległa rozerwaniu, a ich zawartość rozsypała się na drodze.

Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności i przyczyny śmiertelnego wypadku.

Źródło: tvn24.pl

#BejmyNEWSŚmiertelny wypadek na DW 631