Śmiertelny finał kłótni małżeńskiej

Do zabójstwa 43-letniego mężczyzny doszło w poniedziałek na warszawskiej Woli. Wszystko wskazuje, że zginęła podczas rodzinnej awantury, a sprawcą była .

rodzinna miała miejsce w poniedziałek w jednym z mieszkań przy ul. Ludwiki na warszawskiej Woli, gdzie mieszkało z wieloletnim stażem. Para miała nastoletnie . Od jakiegoś czasu mężczyzna zarzucał żonie zdradę. W mieszkaniu coraz częściej dochodziło do awantur. W ostatnich dniach zachowanie małżonków w trakcie kłótni było coraz głośniejsze i bardziej agresywne.

Z ustaleń śledczych wynika, że w poniedziałek Monika P. zaatakowała męża ostrym narzędziem i zadała mu kilka ciosów. Niewykluczone, że był to nóż. Pomimo obrażeń 43-latek zdołał wydostać się z mieszkania na klatkę schodową. Tam też stracił przytomność.

Na miejsce wezwano ę. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, 43-letnia przebywała w swoim mieszkaniu. Została zatrzymana i przewieziona na komendę, gdzie usłyszała zarzut zabójstwa. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanej 43-latki tymczasowy na trzy miesiące. Podczas przesłuchania kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu, ale oświadczyła, że nie planowała zabójstwa męża.

mężczyzny wykazała ranę kłutą w obrębie klatki piersiowej oraz obrażenia obu rąk.

Źródło: wp.pl

#BejmyNEWSŚmiertelny finał kłótni małżeńskiej