Śmierć małżeństwa. Co tam się wydarzyło?

8 sierpnia policjanci w jednym z ów w miejscowości w województwie mazowieckim znaleźli ciała małżeństwa w wieku 42 i 50 lat. W sprawie zatrzymano 15-letniego syna ofiar, który jednak twierdzi, że nie zabił rodziców.

O znalezieniu zwłok poinformował ę ojciec nieżyjącego mężczyzny, który mieszka w sąsiednim budynku. Gdy przyszedł z wizytą do syna, znalazł ciała jego i jego żony, jak podało RMF FM. Według informacji Onetu były w stanie znacznego rozkładu, naruszyły je też .

W sprawie zatrzymano 15-letniego syna pary – znaleziono go w kinie, choć na razie śledczy nie twierdzą, że jest winien. Chłopak przebywa w Policyjnej Izbie Dziecka w Łodzi.

ze względu na dobro śledztwa nie udziela więcej informacji, nie wiadomo więc, jak to możliwe, że w domu leżały od jakiegoś czasu zwłoki, a nie zwróciło to uwagi syna, który był jednym z domowników, ani rodziców nieżyjącego mężczyzny – mimo że mieszkali na tej samej posesji, tylko w innym budynku.

Według jednej z hipotez oboje zmarli nadużywali środków odurzających, co mogło spowodować ich nagłą . Według innej – było to . Mężczyzna z zawodu był ginekologiem, ale rok temu przestał pracować, mimo że nie osiągnął jeszcze wieku emerytalnego. Być może zagadkę ich śmierci wyjaśni , choć przy znacznym rozkładzie zwłok nie jest to pewne.

#BejmyNEWSŚmierć małżeństwa. Co tam się wydarzyło?