Więcej

  Shakira i Gerard Pique rozstali się!

  To już oficjalna informacja: piłkarz i piosenkarka wydali wspólne oświadczenie informując, że się rozstają i proszą o uszanowanie ich prywatności ze względu na dzieci. Nie podali, dlaczego doszło do rozstania.

  Przez wiele lat Shakira i Gerard Pique uchodzili za idealną parę od czasu, gdy się poznali podczas kręcenia teledysku do piosenki “Waka Waka”, hymnu mundialu w RPA w 2010 r. Gerard Pique pojawił się na teledysku na kilkadziesiąt sekund, ale to wystarczyło, by oboje zwrócili na siebie uwagę.

  Shakira przyznała później, że ponieważ nie interesowała się wcześniej specjalnie piłką nożną, nie miała pojęcia, kim jest Pique, ale od razu go zauważyła i uznała, że jest uroczy. Piłkarz z kolei uznał, że musi zrobić wszystko, by Hiszpanie dotarli do finału, bo Shakira miała wystąpić na ceremonii zamknięcia, a on znów chciał ją zobaczyć. Hiszpania zdobyła wtedy mistrzostwo świata.

  Wkrótce potem piosenkarka rozstała się z wieloletnim partnerem, a media zaczęły plotkować, że ona i słynny piłkarz są w sobie zakochani. Oboje wkrótce oficjalnie potwierdzili swój związek i doczekali się dwóch synów, Milana i Sashy.

  Uchodzili za bardzo dobraną parę, jednak od kilkunastu dni plotkarskie media spekulowały, że piosenkarka i piłkarz rozstali się z powodu jego zdrady, a on już nie mieszka z rodziną. Wspólne oświadczenie obojga, które opublikował dziś “Mundo Deportivo”, potwierdziło krążące plotki. Para poinformowała w nim, że się rozstaje, a w trosce o dobro dzieci, które jest dla nich najwyższym priorytetem, proszą o poszanowanie prywatności. Nie podała powodów rozstania.

  WiadomościShakira i Gerard Pique rozstali się!