Samospalenie na ulicy Olsztyna. Nie żyje 44-letni mężczyzna

Do samopodpalenia doszło w niedzielę na jednej z ulic Olsztyna. 44-latek oblał się substancją łatwopalną i podpalił. Mimo interwencji przechodniów oraz służb, mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie. 44-letni mężczyzna najpierw oblał się łatwopalną cieczą, a następnie podpalił.

Świadkiem zdarzenia był sprzedawca pobliskiego sklepu, który próbował ratować płonącego mężczyznę. Na ruszyli również przechodnie, którzy wezwali służby.

Ogień ugasili przybyli na miejsce zdarzenia  . Niestety, pomimo szybkiej interwencji, 44-latka nie udało się uratować. stwierdził mężczyzny.

Z relacji przechodniów wynika, że przed zdarzeniem mężczyzna zachowywał się w sposób nerwowy i groził, że się podpali. Jak ustalili śledczy, mężczyzna był sam; wykluczono udział osób trzecich. Nie wiadomo, czy poszkodowany był trzeźwy.

Na tę chwilę nie są znane powody, dla których 44-latek dokonał samospalenia. pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać wszelkie okoliczności tragedii.

Źródło: polsatnews.pl

#BejmyNEWSSamospalenie na ulicy Olsztyna. Nie żyje 44-letni mężczyzna