Samochód uderzył w drzewo. Zginęły dwie osoby

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 214 pomiędzy miejscowościami Klukowa i Mściszewice na Pomorzu. Na łuku drogi wypadł z drogi i uderzył w . Jedna osoba poniosła   na miejscu, druga zmarła w szpitalu.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb w środę, 2 grudnia ok. godziny 3:00. Ze zgłoszenia wynikało, że do śmiertelnego wypadku udziałem samochodu osobowego doszło na DK214 pomiędzy Klukową Hutą a Mściszewicami.

Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej, ę oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu na miejsce, stwierdzili, że w pojeździe uwięzione są dwie osoby. Żadna z nich nie dawała oznak życia. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, strażacy przystąpili do wyciągania poszkodowanych z wraku samochodu.

Po resuscytacji krążeniowo-oddechowej udało się przywrócić funkcje życiowe 22-letniego , obywatela Ukrainy. 24-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu.

został przewieziony do szpitala, ale w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni kierowca samochodu osobowego marki peugeot na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z jezdni. Pojazd uderzył w bokiem od strony pasażera.

pod nadzorem prokuratora ustala wszelkie okoliczności zdarzenia. Od kierowcy została również pobrana krew do badania na obecność alkoholu.

Źródło: dziennikbaltycki.pl

#BejmyNEWSSamochód uderzył w drzewo. Zginęły dwie osoby