Sadownik podejrzany o upicie i zgwałcenie 16-latki. Jest akt oskarżenia

w Radomiu skierowała do sądu przeciwko 65-letniemu sadownikowi podejrzanemu o upicie i zgwałcenie . W maju 16-latka podjęła pracę sezonową w sadzie Eugeniusza C. pod Radomiem.

Z ustaleń śledczych wynika, że 65-letni Eugeniusz C. najpierw zaproponował dziewczynie wspólne spożycie alkoholu, a następnie siłą zmusił ją do obcowania płciowego. Mężczyzna zachowywał się wobec dziewczyny, która podjęła u niego zatrudnienie w sposób bardzo agresywny.  Szarpał ją, bił po głowie i po całym ciele. W wyniku pobicia doznała obrażeń, które zdaniem śledczych świadczyły o tym, że 16-latka broniła się przed napastnikiem. Rano poszkodowana wsiadła na rower i wróciła do domu. Nie do ńca była świadoma tego, co wydarzyło się w gospodarstwie sadowniczym. Jej było obolałe, a ubranie rozdarte i poszarpane.

W tym samym gospodarstwie pracowała również nastolatki, która na noc wracała do domu. Dziewczynie właściciel gospodarstwa sadowniczego udostępnił samodzielny pokój, by nie musiała codziennie dojeżdżać do pracy.

Matka dziewczyny zgłosiła na ę zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w postaci gwałtu.

Mężczyzna został . Podczas składania wyjaśnień nie przyznał się do winy. Prokuratura postawiła mu rozpijania osoby małoletniej, co jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności oraz zarzut gwałtu za co grozi kara do 12 lat więzienia.

Sprawę 65-latka będzie rozpatrywał Sąd Rejonowy w Radomiu.

Źródło: polsatnews.pl

#BejmyNEWSSadownik podejrzany o upicie i zgwałcenie 16-latki. Jest akt oskarżenia