Rozbili BMW na cudzej posesji i uciekli z miejsca zdarzenia

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim. Grupa młodych osób rozbiła osobowy marki , po czym uciekła z miejsca zdarzenia. Szczegóły ustala .

W nocy z soboty na niedzielę grupa młodych osób podróżowała w stronę Ostrowa Wielkopolskiego. Na ul. Grabowskiej samochodu osobowego marki BMW  stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym minął , staranował betonowe ogrodzenie posesji i zatrzymał się tuż przed bramą garażową.

Następnie samochód odjechał w nieznanym kierunku. O zdarzeniu poinformowano służby.

Policjanci namierzyli rozbite BMW na parkingu przed jednym z lokali gastronomicznych. Samochód miał zdjęte tablice rejestracyjne i odklejoną naklejkę z przedniej szyby.

Kilkanaście minut później, na jednej z sąsiednich ulic funkcjonariusze dostrzegli grupę młodych osób: dwie i dwóch mężczyzn. Wszyscy zostali w celu wylegitymowania. Okazało się, że są to pasażerowie rozbitego i porzuconego BMW. Wszyscy zgodnie oświadczyli, że pojazdem kierował inny mężczyzna, który oddalił się w nieznanym kierunku

Podczas dalszego przeszukiwania terenu wokół miejsca znalezienia uszkodzonego pojazdu, funkcjonariusze nie odnaleźli rzekomego BMW.

Na chwilę obecną trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

Samochód osobowy został zabezpieczony na parkingu. Podczas dalszych czynności okazało się, że jest zarejestrowany w powiecie pleszewskim w Wielkopolsce.

Źródło: ostrow24.tv

#BejmyNEWSRozbili BMW na cudzej posesji i uciekli z miejsca zdarzenia