Policjantka nie żyje. Osierociła dwóch sześcioletnich synków

Mł. asp. , funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, zmarła po długiej i ciężkiej walce z chorobą. “Pozostawiła pogrążonych w smutku męża oraz dwóch sześcioletnich synków” – napisała w pożegnaniu KWP w Olsztynie.

“Ten dzień zaczynamy bardzo smutną wiadomością” – czytamy na profilu społecznościowym warmińsko-mazurskiej policji. – “Po długiej i heroicznej walce z chorobą, na wieczną służbę odeszła od nas nasza koleżanka – mł. asp. Katarzyna Chomej. służbę pełniła w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim. Pozostawiła pogrążonych w smutku męża oraz dwóch sześcioletnich synków. Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ ów w Olsztynie, koledzy i koleżanki łączą się w bólu z rodziną i bliskimi. Na zawsze w naszej pamięci!”.

Mł. asp. Katarzyna Chomej służyła w policji od 2011 roku. Służbę rozpoczęła w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, a rok później przeniosła się do Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, do tamtejszego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Od kilku lat policjantka walczyła z chorobą nowotworową i niestety, przegrała tę walkę. Osierociła dwóch sześcioletnich synków i męża.

#BejmyNEWSPolicjantka nie żyje. Osierociła dwóch sześcioletnich synków