Pijany kierowca wjechał do wykopu

51-letni jadący samochodem osobowym wjechał do wykopu. Na miejscu musiały interweniować służby. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed północą na jednej z ulic śnika w województwie lubelskim. Ze zgłoszenia przekazanego do służb wynikało, że kierowca samochodu osobowego marki renault wjechał do wykopu. Na miejsce skierowano patrol policji, zespół ratownictwa medycznego oraz zastęp straży pożarnej.

Śledczy ustalili, że 51-latek jadąc ul. Fabryczną przejechał przez ul. Urzędowską, a następnie zjechał do wykopu, gdzie prowadzona jest nowej drogi. Następnie mężczyzna próbował wydostać się z wykopu i siłą rozpędu przejechać po nieutwardzonym gruncie. Jego manewry zakończyły się ponownym zsunięciem się do wykopu. Przy okazji kierowca uszkodził przód samochodu.

Policjanci poddali mieszkańca gminy Dzierzkowice rutynowemu badaniu alkomatem,  który wykazał obecność ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Kierowca stracił oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Źródło: lublin112.pl

#BejmyNEWSPijany kierowca wjechał do wykopu