sobota, 2 grudnia, 2023

Pies zagryzł swojego 83-letniego pana. Krzyk mężczyzny usłyszał jego syn

83-latek z poważnymi obrażeniami ciała spowodowanymi pogryzieniem przez psa trafił do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować. Z ustaleń ów wynika, że mężczyzna wszedł nakarmić psa, a ten rzucił się na niego.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia około godziny 19.00 w gminie , jak informuje lubelska . Dyżurny hrubieszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na terenie na jednej z posesji doszło do pogryzienia mężczyzny przez psa.

“Ze wstępnych ustaleń wynika, że 83-latek będąc na swojej posesji wszedł do kojca w celu nakarmienia zwierzęcia” – relacjonują funkcjonariusze z Hrubieszowa. – “W pewnym momencie rzucił się na niego i zaczął go źć, po czym wybiegł za rannym panem na podwórko. Krzyk 83-latka usłyszał jego syn, który szybko odciągnął od niego psa, a następnie zamknął w kojcu”.

Syn natychmiast udzielił ojcu pierwszej pomocy ojcu, wezwał też na miejsce . Niestety, pomimo pomocy medycznej 83-latek zmarł w wyniku poniesionych ran.

Policjanci ustalili, że posiadała tego psa od 3 lat. Zwierzę miało wszystkie wymagane i jak zapewniali członkowie rodziny, nigdy wcześniej nie było agresywne.

Pies został zabezpieczony przez lekarza weterynarii do badań. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

#BejmyRELAKSPies zagryzł swojego 83-letniego pana. Krzyk mężczyzny usłyszał jego syn