Więcej

  Niezawodne i tanie przesyłki kurierskie

  Tanie przesyłki kurierskie to dzisiaj konkurencyjna branża, w której co chwila pojawia się nowy dostawca. Warto jednak postawić na sprawdzonych przewoźników, którzy dbają o stałe, niskie ceny.

  Profesjonalne usługi kurierskie

  Już od 22 lat działa na polskim rynku, dopracowując dostawę i odbiór paczek. Stworzyła pierwszą w Polsce sieć Paczkomat®, dzięki której możesz odebrać lub wysłać swoją przesyłkę o dowolnej porze i w wybranym miejscu. Od wysłania do doręczenia przesyłki w wielu przypadkach wystarczą 24 h. Mowa oczywiście o firmie kurierskiej InPost, która szybkie i tanie wysyłanie paczek opanowała do perfekcji.
  Dla klientów indywidualnych przygotowywane są ciągle nowe ulepszenia, z którymi warto się zapoznać.

  Najtańsze przesyłki kurierskie

  Korzystając z InPost możesz bez zbędnych formalności wysłać przesyłkę z  Paczkomat® lub z PaczkoPunktu. Ustal najpierw rozmiar i wagę paczki, bo od nich zależy cena uslugi. Mała, tania paczka zaczyna się od 14,69 zł – w tym wymiarze wyślesz na przykład telefon, książkę lub ubranie. W korzystnej cenie 15,69 zł są również średnie paczki, które pomieszczą laptopa, buty czy też konsole. Największe dostępne przesyłki po 17,39 zł pozwolą Ci wysłać mikrofalówkę lub drukarkę.

  Zamów kuriera z domu do domu

  Tani kurier InPost nie tylko dostarczy przesyłki pozostawione w  Paczkomat®. Dzięki funkcji Managera Paczek, możesz zamówić kuriera do swojego domu. Przy wysyłaniu 5 i więcej paczek, dostawca odbierze od Ciebie przesylki bezpłatnie. Taka usługa sprawdza się również w przypadku większych paczek, które nie zmieszczą się do Paczkomat® InPost. Przesyłki kurierskie możesz także dzięki Managerowi Paczek wysyłać z domu do wybranego automatu Paczkomat®.

  Manager Paczek – jak z niego skorzystać?

  Chcąc wysłać tanie przesyłki poprzez Managera Paczek, wystarczy że zarejestrujesz się na jego stronie. W sekcji Moje Konto utwórz nowy punkt odbioru paczek – swoje miejsce zamieszkania. Wybierz też rozmiar i wagę przesyłki. W opcjach dostawy wybierz kuriera, a następnie w trybie sposobu nadania kliknij ” Utwórz punkt odbioru”. W tym momencie wystarczy tylko opłacić zamówienie i pobrać etykietę.

  Szybkie Nadania i Szybkie Zwroty

  Zakupy przez Internet nie zawsze są niestety udane, ale z aplikacją InPost Mobile zawsze masz wyjście. Szybkie Zwroty to łatwa wysyłka sterowana poprzez aplikację. W dolnym menu znajdziesz opcję “Zwróć”, następnie wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić paczkę lub wybierz ją z listy swoich paczek.

  Później wypełnij formularz zwrotu i poczekaj na numer zwracanego towaru. Wystarczy teraz przepisać go na paczkę, a przesyłkę zanieść do Paczkomat®  wraz z nadanym kodem QR lub etykietą. Jeśli zwracany towar pochodzi ze sklepu z listy InPost, nie zapłacisz za zwrot ani grosza! Tak tani kurier nieczęsto się zdarza.

  Nadawanie w InPost Mobile

  Jednak tani kurierzy mogą zająć się Twoją paczką nie tylko w przypadku zwrotów. Również możliwość zamawiania kuriera lub nadawania z Paczkomat® czyni aplikację znacznym ułatwieniem codziennych spraw. Po prostu wybierz w aplikacji opcję “Nadaj”, odpowiednie parametry przesylki i sposób dostawy.

  Kurier stawi się u Ciebie w wyznaczonym dniu, w wybranym okienku czasowym, o ile wybrałeś opcję doręczenia z domu. Wypełnij dane odbiorcy i opłać nadanie przesyłki, a my zajmiemy się resztą. Podejdź do najbliższych skrytek Paczkomat® InPost z przesyłką i telefonem, a wyślesz paczkę bez drukowania etykiety za pomocą kodu QR. Szybko, bezpiecznie i tanio! Tak działają dostawy przesyłek na https://inpost.pl/wysylam.

  Artykuł sponsorowany

  WiadomościNiezawodne i tanie przesyłki kurierskie