Nieporozumienia małżeńskie. Mąż przyznał się do zabójstwa żony

Policjanci z Działdowa w województwie warmińsko-mazurskim zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który przyznał się do żony. Mieszkaniec gminy Płośnica powiedział, że przyczyną odebrania kobiecie życia były problemy małżeńskie.

Do policjatów z Działdowa zgłosił się 37-letni mężczyzna, który powiedział, że od dłuższego czasu nie może skontaktować się z żoną. Podejrzewał, że 300-letnia mieszkanka gmin y Rybno może nie żyć.

Do miejsca zamieszkania 30-latki wysłano patrol policji. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli . Podczas oględzin śledczy ujawnili na ciele nieżyjącej 30-latki dwie . Obie zostały zadane w okolicy szyi.

Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni technicy, którzy zabezpieczyli wszelkie ślady.

W sprawie zatrzymano 37-letniego męża , który podczas składania wyjaśnień przyznał się do zabójstwa żony. przyznał, że pomiędzy nim a 30-latką często dochodziło do nieporozumień małżeńskich.

Mężczyzna usłyszał zabójstwa.

Rejonowa w Działdowie w środę wnioskowała do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: wp.pl

#BejmyNEWSNieporozumienia małżeńskie. Mąż przyznał się do zabójstwa żony