Więcej

  Niepełnosprawny 80-latek zasztyletowany. Policja szuka sprawcy

  Policja szuka sprawcy brutalnego zabójstwa popełnionego na 80-letnim niepełnosprawnym mężczyźnie poruszającym się na wózku inwalidzkim. Ofiara otrzymała co najmniej kilkanaście ciosów nożem. Nie udało się go uratować.

  Do zbrodni doszło w zachodnim Londynie, na Cayton Road 16 sierpnia, między godziną 15.15 a 16.00, jak informuje Fakt. Nie wiadomo, co było motywem zbrodni, nie wiadomo też, kto ją popełnił. Sprawca był bardzo brutalny: ofierze, która ze względu na niepełnosprawność, nie mogła się bronić, zadał aż kilkanaście ciosów nożem.

  Policja zjawiła się na miejscu bardzo szybko, tak samo jak ratownicy medyczni. Do ofiary wezwano nawet śmigłowiec sanitarny, ale niestety, nie udało się go uratować.

  Londyńscy policjanci zaapelowali do wszystkich, którzy mieszkają w tej okolicy albo tego dnia o tej porze przejeżdżali przez Cayton Road i widzieli coś, co pomogłoby wyjaśnić sprawę, o kontakt z policją. Poprosili też o nagrania z okolicznych monitoringów, które także mogą rzucić światło na tę zbrodnię.

  WiadomościNiepełnosprawny 80-latek zasztyletowany. Policja szuka sprawcy