Narzeczony stwierdził, że woli jej młodszą siostrę. A co zrobiła matka?

ślub fot. FrankWinkler, pixabay

Dramat wydarzył się w Wielkiej Brytanii: zaręczona i szykująca się już do ślubu Jennifer dowiedziała się, że jej narzeczony zrywa zaręczyny, by… związać się z jej młodszą siostrą. Dziewczynę dobiła jednak reakcja matki.

Jennifer próbowała walczyć o swój związek, jednak jej narzeczony okazał się nieugięty i zdecydowany na rozstanie – oraz związek z młodszą siostrą swojej narzeczonej. Niedoszła żona przeżyła załamanie nerwowe, a dobiła ją reakcja matki.

Kobieta najpierw próbowała przekonać młodsza siostrę do zerwania z byłym narzeczonym starszej, argumentując, że skoro zdradził jedną kobietę, może zdradzić też następną. Ale oboje przekonywali ją, że tak nie będzie, że ich uczucie jest szczere i obopólne, bo zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. To przekonało matkę i postanowiła pojawić się na ślubie młodszej córki.

Jednak jej decyzja dobiła starszą córkę. Jennifer zerwała wszelkie kontakty z siostrą i zapowiedziała też zerwanie kontaktów z matką, jeśli ta wybierze się na ten ślub. Uzna to bowiem za dowód, że matka mocniej kocha młodszą córkę i niejako sankcjonuje jej niedopuszczalne zachowanie. matka jednak nie zmieniła zdania i pojawiła się na ślubie młodszej córki. Jak wyjaśniła, nie popiera tego, co zrobiła dziewczyna, ale uważa, że trzeba umieć się godzić z rzeczywistością.

Źródło: O2.pl
Podziel się: