Więcej

  Miedwiediew podsumował grzechy Rosji i nazwał prezydenta Bidena “dziwnym dziadkiem z demencją”

  “Ukraina zniknie z mapy świata”, “Europejczycy będą bardzo marznąć”, a prezydent Biden to “dziwny dziadek z demencją”. Takie “złote myśli” zawarł w swoim wpisie na Telegramie zatytułowanym “Ich grzechy” Dmitrij Miedwiediew, były prezydent Rosji.

  Miedwiediew, który obecnie jest wiceprzewodniczącym Rady Bezpieczeństwa Rosji i wiernym sojusznikiem Władimira Putina. Jego wpisy to zazwyczaj szczyty kłamstwa i manipulacji, wspierające kłamliwą propagandę Putina, a często posuwające się do absurdów.

  Tym razem, jak podaje telewizja 9tv na swoim profilu, Miedwiediew wyliczył problemy Europy, Stanów Zjednoczonych i Ukrainy, którym wcale nie jest winna Rosja.

  Tak więc to nie Rosja jest winna, że Europejczycy “będą srogo marznąć w swoich domach tej zimy”, że w Europie i USA jest obecnie największa od dziesięcioleci inflacja produktowa, że “Ukraina może stracić resztki suwerenności swojego państwa i zniknąć z mapy świata”, oraz że obywatele USA wybrali na prezydenta “dziwnego dziadka z demencją, który zapominając o swoich obowiązkach, bardziej lubi inny kraj niż swój własny”.

  Rosja nie jest też winna, zdaniem Miedwiediewa, że “miejscy szaleńcy zwący siebie szefami UE ostatecznie stracili związek z rzeczywistością i zmuszają nieszczęsnych Ukraińców do składania ofiary ze swojego życia, by móc wstąpić do Unii Europejskiej”. Rosja nie jest winna także temu, że NATO jest coraz bliżej rosyjskich granic, co tworzy coraz bardziej realną groźbę wojny światowej. Oczywiście całkowicie pomija tu fakt, że to Rosja napadła na Ukrainę, chcąc za wszelką cenę utrzymać ten kraj w rosyjskiej strefie wpływów…

  Do listy 11 grzechów Europy, Ukrainy i USA Miedwiediew podlinkował swój poprzedni wpis na Telegramie, gdzie wyliczył 11 grzechów Rosji. Według sarkastycznego wpisu Rosja ponosi winę między innymi za podwyżki cen benzyny i możliwość głosowania na poczcie w USA, wzrost cen towarów w sklepach, upał w europejskich kurortach, zabójstwo polityka Juliusza Cezara przez rosyjskich najmitów w rodzaju Marka Brutusa, a także za niczym niesprowokowane uderzenie meteorytu w Ziemię, wskutek czego wyginęły dinozaury.

  WiadomościMiedwiediew podsumował grzechy Rosji i nazwał prezydenta Bidena "dziwnym dziadkiem z demencją"