Mężczyzna wpadł pod ciężarówkę. Ciągnęła go przez kilkanaście metrów!

Policjanci ze Strzelec Opolskich wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na ulicy Krakowskiej. Starszy mężczyzna w niewyjaśniony jeszcze sposób dostał się pod ła ciężarówki. Zginął na miejscu.

miał miejsce 31 sierpnia, kilkanaście minut po godzinie 14.00.
“Jak wynika ze wstępnych ustaleń ów, starszy mężczyzna znajdujący się w rejonie przejścia dla pieszych dostał się pod ciężarowy” – informują policjanci ze Strzelec Opolskich. – “W wyniku poniesionych obrażeń poniósł na miejscu. Policjanci ustalają, w jaki sposób mężczyzna znalazł się na jezdni. Na ten moment nieznana jest także jego tożsamość”.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod pod nadzorem prokuratora zabezpieczyła ślady, wykonała dokumentację fotograficzną i ustaliła świadków. Przebadano także kierowcę ciężarówki – był trzeźwy. Policjanci ustalili też, że ciężarówki zatrzymał się, żeby przepuścić pieszych na przejściu. Gdy przeszli – ruszył, i wtedy musiał zahaczyć starszego mężczyznę. dostał się pod samochód i jeszcze przez kilkanaście metrów był ciągnięty przez ciężarówkę.

“Przedmiotem prowadzonego śledztwa jest szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia” – informują policjanci.

#BejmyNEWSMężczyzna wpadł pod ciężarówkę. Ciągnęła go przez kilkanaście metrów!