Więcej

  Mężczyzna wpadł pod ciężarówkę. Ciągnęła go przez kilkanaście metrów!

  Policjanci ze Strzelec Opolskich wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na ulicy Krakowskiej. Starszy mężczyzna w niewyjaśniony jeszcze sposób dostał się pod koła ciężarówki. Zginął na miejscu.

  Wypadek miał miejsce 31 sierpnia, kilkanaście minut po godzinie 14.00.
  “Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, starszy mężczyzna znajdujący się w rejonie przejścia dla pieszych dostał się pod samochód ciężarowy” – informują policjanci ze Strzelec Opolskich. – “W wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają, w jaki sposób mężczyzna znalazł się na jezdni. Na ten moment nieznana jest także jego tożsamość”.

  Na miejscu pracowali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod pod nadzorem prokuratora zabezpieczyła ślady, wykonała dokumentację fotograficzną i ustaliła świadków. Przebadano także kierowcę ciężarówki – był trzeźwy. Policjanci ustalili też, że kierowca ciężarówki zatrzymał się, żeby przepuścić pieszych na przejściu. Gdy przeszli – ruszył, i wtedy musiał zahaczyć starszego mężczyznę. Senior dostał się pod samochód i jeszcze przez kilkanaście metrów był ciągnięty przez ciężarówkę.

  “Przedmiotem prowadzonego śledztwa jest szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia” – informują policjanci.

  WiadomościMężczyzna wpadł pod ciężarówkę. Ciągnęła go przez kilkanaście metrów!