Mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa popełnił samobójstwo

fot. arembowski - pixabay.com

W sobotę, 27 marca policjanci odnaleźli ciało Mariusza Z. Od 19 marca mężczyzna był poszukiwany za usiłowanie zabójstwa byłej partnerki. 43-latek powiesił się.

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 marca w miejscowości Bojadła w województwie lubuskim. Mariusz Z. spotkał się z byłą partnerką. 23-latka rozstała się z mężczyzną, ale ten nie mógł pogodzić się z odejściem 23-latki. Podczas feralnego spotkania, rzucił się na kobietę i zaczął ją dusić. Kiedy nieprzytomna upadła na podłogę, Mariusz Z. uciekł.

23-latka trafiła do szpitala z Zielonej Górze. Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny podejrzanego o usiłowanie zabójstwa młodej kobiety.

Samochód poszukiwanego – białe audi, odnaleziono już następnego dnia w kompleksie leśnym niedaleko Lubięcina pod Nową Solą.

Policjanci szukali 43-latka w jego domu w miejscowości Kopanica, ale ślad po mężczyźnie urywał się. Podczas przeszukania domu poszukiwanego, funkcjonariusze natrafili na zapiski, z których wynikało, że 43-latek załamał się po rozstaniu. Można było podejrzewać, że będzie chciał popełnić samobójstwo.

W poniedziałek, 22 marca policjanci zdecydowali się na opublikowanie wizerunku 43-letniego mężczyzny. Wystosowano również oficjalny komunikat w sprawie poszukiwanego w sprawie o usiłowanie zabójstwa.

Jak przekazał ”Fakt”, ciało poszukiwanego znaleziono w sobotę, 27 marca w kompleksie leśnym niedaleko Wolsztyna. Informację o zakończeniu poszukiwań Mariusza Z. potwierdzili policjanci z Zielonej Góry. Z informacji opublikowanych przez ”Fakt” wynika, że 43-latek powiesił się.

Podziel się: