Więcej

  Kolejna restauracja to zrobiła! Bez szczepienia lub testu nie wejdziesz

  “Česká hospoda U Czechofila” w Opolu opublikowała komunikat na swoim FB, że w swoje progi zaprasza tylko te osoby, które zostały zaszczepione przeciwko koronawirusowi albo mają aktualny test.

  Powodem decyzji lokalu jest drastyczny wzrost zakażeń koronawirusem, z którym mamy do czynienia w ciągu kilku ostatnich tygodni. “Česká hospoda U Czechofila” jest pierwszym lokalem w Opolu, który zdecydował się na taki krok. Właściciele lokalu proszą też o wchodzenie w maseczkach i informują, że każdy ich pracownik został zaszczepiony.

  Każdy gość, który będzie chciał zjeść w gospodzie, będzie musiał okazać albo unijny certyfikat zaszczepienia przeciwko koronawirusowi, albo negatywny test na obecność koronawirusa z ostatnich 24 godzin – albo udowodnić, że przeszedł chorobę w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Ale wystarczy zapewnienie, że się jest zaszczepionych. Lokal ufa gościom na słowo.

  Goście restauracji co prawda nie mają obowiązku okazywania certyfikatów covidowych – ale nie mają też obowiązku chodzenia do restauracji, która ich wymaga…

  https://www.facebook.com/CeskaHospodaUCzechofila/posts/306977874761742

  Źródło: Fakt

  WiadomościKolejna restauracja to zrobiła! Bez szczepienia lub testu nie wejdziesz