Więcej

  Kobieta wróciła do mieszkania po zapomniany bagaż. Spadła z trzeciego piętra

  36-letnia Janetina wybierała się na wakacje z dwójką dzieci. Gdy już siedzieli w samochodzie, przypomniała sobie, że zapomniała jeszcze jednej torby. Ale powrót po nią zakończył się dla niej tragicznie.

  Tragedia wydarzyła się w Atenach, w dzielnicy Pagrati. Kobieta już usadowiła w fotelikach dzieci w wieku 2 i 5 lat i zostawiła je pod opieką ciotki. Ale wtedy – jak podaje Fakt, powołując się na The Sun – przypomniała sobie, że w mieszkaniu na trzecim piętrze zostawiła jeszcze jedną torbę. Ruszyła więc z powrotem na górę, gdy jednak dotarła, okazało się, że drzwi są zatrzaśnięte. Zapukała więc do sąsiadki i zapytała, czy nie mogłaby wejść do swojego mieszkania przez jej balkon.

  Sąsiadka się zgodziła, bo oba balkony znajdowały się bardzo blisko siebie i przejście wydawało się całkiem bezpieczne, zwłaszcza że już kilkakrotnie Janetina dostawała się do swojego mieszkania tą drogą, gdy zatrzasnęły się jej drzwi.

  Jednak tym razem przechodząc kobieta poślizgnęła się i spadła z trzeciego piętra na dziedziniec budynku. Wezwana karetka zabrała ją do szpitala, jednak obrażenia po upadku były zbyt poważne i lekarzom niestety, nie udało się jej uratować.

  WiadomościKobieta wróciła do mieszkania po zapomniany bagaż. Spadła z trzeciego piętra