Kobieta wpadła pod tramwaj. Zginęła na miejscu

Do śmiertelnego wypadku doszło w godzinach popołudniowych w Poznaniu. Młoda wpadła pod . W wyniku doznanych obrażeń, poniosła na miejscu. pod nadzorem prokuratora wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia.

Do potrącenia kobiety przez tramwaj doszło w środę na ul. Zamenhofa, pomiędzy Rondem Rataje a Rondem Starołęka w Poznaniu. Zgłoszenie do służb wpłynęło przed godz. 15:00. Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa miejskiego, ę oraz służby MPK.

Ze wstępnych ustaleń śledczych oraz relacji świadków wynika, że kobieta przechodziła przez jezdnię na zielonym świetle. Następnie nie zwracając uwagi na światła, próbowała przejść przez torowisko, po którym poruszał się tramwaj. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że pojazd miał .

Tramwaj zahaczył kobietę i wciągnął ją pod pojazd. W wyniku doznanych obrażeń, kobieta zmarła na miejscu.

Do podniesienia tramwaju i wyciągnięcia ciała musieli użyć ciężkiego sprzętu, w tym dźwigu. Na miejscu pracowały również służby Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Policja pod nadzorem prokuratora będzie wyjaśniać wszelkie okoliczności i przebieg tragicznego zdarzenia.

trwały kilka godzin. W miejscu wypadku tworzyły się zatory uliczne, a zostały skierowane objazdami. Ponadto MPK uruchomiło komunikację zastępczą ”autobus za tramwaj”.

#BejmyNEWSKobieta wpadła pod tramwaj. Zginęła na miejscu