Kobieta ugodziła swojego partnera nożem. On oświadczył się na sali sądowej

Do zatrzymania 42-latki, która dwukrotnie ugodziła swojego partnera nożem doszło w maju br. usłyszała spowodowania ciężkich obrażeń ciała i została aresztowana. Podczas rozprawy w Sądzie Rejonowym w Kaliszu, mężczyzna przyznał, że kocha napastniczkę i chce się z nią ożenić.

Do zatrzymania 42-letniej doszło w maju br. Dwie kobiety i mężczyzna zorganizowali spotkanie towarzyskie na jednej z prywatnych posesji w miejscowości Lipka w województwie wielkopolskim. Podczas imprezy doszło do awantury, która omal nie zakończyła się śmiercią 36-letniego uczestnika spotkania. Podczas kłótni jego 42-letnia partnerka chwyciła za nóż i dwukrotnie ugodziła mężczyznę w okolice serca.

– To skutkowało powstaniem obrażeń w postaci realnie zagrażającej życiu – mówił w maju rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.

Policjanci zatrzymali 42-letnią kobietę, która usłyszała zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała u swojego 36-letniego partnera. na wniosek prokuratora zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przed Sądem Rejonowym w Kaliszu odbyła się rozprawa dotycząca dwukrotnego ugodzenia nożem. Poszkodowany mężczyzna przyznał, że w wyniku której omal nie stracił życia, umocniła jego związek z podejrzaną.

36-latek zeznał, że w trakcie majowego spotkania towarzyskiego był i zachowywał się agresywnie. W chwili, w której zaczął dusić partnerkę, kobieta uciekła do kuchni i chwyciła za nóż. Mężczyzna pobiegł za nią i sam nadział się na ostrze. Podejrzana nie potrafiła wytłumaczyć w jaki sposób poszkodowany został dźgnięty nożem.

Mężczyzna przyznał również, że kocha 46-latkę i pragnie się z nią ożenić.

Źródło: infostrow.pl

#BejmyNEWSKobieta ugodziła swojego partnera nożem. On oświadczył się na sali sądowej