Więcej

    Kobieta podawała kilkumiesięcznemu dziecku wódkę

    Nalewała wódkę na łyżeczkę i wlewała niemowlęciu do buzi, a później pilnowała, żeby dziecko przełknęło. Kobieta w ten sposób poiła dziecko, co zostało zarejestrowane na nagraniu zamieszczonym na TikToku.

    Nagranie można zobaczyć w mediach społecznościowych, jak informuje portal “parenting”. Widać na nim dziecko w wieku kilku miesięcy i kobietę siedzących na podłodze. Kobieta wlewa na łyżeczkę wódkę z butelki i podaje dziecku pilnując, żeby przełknęło.

    Nagranie wywołało ogromne oburzenie internautów, zainteresowała się nim też policja z Dover w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii, bo to tam 21 czerwca doszło do tego zdarzenia. Dwie osoby, kobieta i mężczyzna, zostały zatrzymane pod zarzutem stosowania okrucieństwa wobec dziecka, ale później zwolniono je za kaucją. Trwa postępowanie w tej sprawie, jak wynika z oświadczenia wydanego przez policję. Funkcjonariusze zapewnili też, że zostały podjęte działania, aby ochronić dziecko przed działaniami szkodliwymi dla niego, a sprawę nadzoruje opieka społeczna. Nie wiadomo, kto opublikował nagranie.

    WiadomościKobieta podawała kilkumiesięcznemu dziecku wódkę