Kobieta dziurawiła prezerwatywy. Została skazana na pół roku więzienia

Pewna 39-latka chciała mieć , ale zdawała sobie sprawę, że jej partner nie ma na to ochoty. Zaczęła więc… dziurawić , których używali, by zajść w ciążę. Została oskarżona o napaść seksualną i skazana na pół roku więzienia.

Wszystko wydarzyło się w w zachodnich Niemczech. Jak informuje “Deutsche Welle”, poznała 42-letniego mężczyznę przez na początku ubiegłego roku. Nie zostali parą, ale lubili się i od czasu do czasu spotykali na seks bez zobowiązań. Tak przynajmniej myślał mężczyzna. Bo kobiecie z czasem zaczęło coraz bardziej zależeć na partnerze.

Zdawała sobie jednak sprawę, że on nie traktuje tego związku poważnie i nie zamierza się z nią związać na stałe, postanowiła więc postawić go przed faktem dokonanym. W tajemnicy zaczęła dziurawić prezerwatywy, których używali, by zajść w ciążę i w ten sposób zmusić mężczyznę do stałe związku.

Do zajścia w ciążę jednak nie doszło, a kobieta najwyraźniej poczuła wyrzuty sumienia, bo przyznała się partnerowi do tego, że dziurawiła prezerwatywy. Mężczyzna był wściekły, uważał, że został wykorzystany – i powiadomił o wszystkim ę

Policja przeprowadziła dochodzenie w tej sprawie, kobieta przyznała się do wszystkiego i sprawa trafiła do sądu. ten nie miał wątpliwości, że doszło do przestępstwa, tak samo zresztą jak , ale miał wątpliwości, jakie może postawić kobiecie. Ostatecznie stanęło na napaści seksualnej, choć zazwyczaj oskarża się o nią mężczyzn, nie – jednak uznał, że w tym przypadku jest ono odpowiednie. Kobieta została skazana na pół roku więzienia.

#BejmyNEWSKobieta dziurawiła prezerwatywy. Została skazana na pół roku więzienia