Więcej

  Jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas sprzątania biura?

  Właściciele biur oraz osoby zarządzającymi takimi miejscami muszą zadbać o to, aby utrzymać w nich czystość. Nie dla każdego jednak jest to łatwe zadanie. Dlatego też najlepiej powierzyć te obowiązki profesjonalnej firmy sprzątającej Tectus. Z tego artykułu dowiesz się, jak uniknąć błędów podczas sprzątania biura. Zapraszamy do lektury!

  Sprzątanie biur – plan działania

  Szalenie ważny, jeśli chodzi o sprzątanie biur jest odpowiedni plan działania. Bardzo ważną zasadą, o której należy pamiętać jest to, że najpierw zajmujemy się porządkami od góry, a w następnej kolejności systematycznie schodzimy w dół. Tym sposobem uniknie się dodatkowej pracy. Przykładowo nie będzie konieczności ponownego mycia podłóg. Powinno się najpierw usuwać zabrudzenia, stosując suche metody. Dopiero później przejść do używania środków czystości.

  Stosowanie nieodpowiednich środków czyszczących wpływa na kondycję czyszczonych powierzchni

  Nierozsądne korzystanie ze środków czyszczących jest ogromnym błędem. Każdy preparat ma ściśle określone przeznaczenie, o którym dowiesz się z etykiety! Niepoprawne wykorzystane danego produktu może doprowadzić do uszkodzenia określonej powierzchni. Do niebezpiecznych działań należy również – stosowanie tej samej wody przez cały proces czyszczenia biura. Na sprzątaniu powierzchni biurowych najlepiej znają się specjaliści z firmy Tectus. Mają oni w tym duże doświadczenie. Dlatego też warto skorzystać z naszej usługi. Jeśli jesteś nią zainteresowany, kliknij w link → https://tectus.pl/zakres-uslug/sprzatanie-biur-i-instytucji-warszawa/

  Mycie witryn sklepowych. Jak to robić prawidłowo?

  Mycie okien, czy witryn sklepowych również warto powierzyć profesjonalistów z Tectus. Oni wiedzą, jak to robić najlepiej. Najważniejsze jest przygotowania okien do mycia. W tym celu konieczne jest ściągnięcie dekoracji, które znajdują się na witrynie. W następnej kolejności trzeba wytrzeć kurz z podłogi i parapetów. Mycie witryn sklepowych Tectus to proces, który składa się również z:

  • dobrania odpowiednich środków czystości,
  • przygotowania sprzętu,
  • ustalenia odpowiedniej kolejności wykonywania działań.

  Tectus – Warszawa. Dlaczego warto powierzyć nam mycie okien?

  Tectus Warszawa to profesjonalna firma sprzątająca, która zajmuje się również myciem okien i witryn sklepowych. Te elementy stale poddawane są obciążeniom mechanicznym i termicznym. Dlatego też musisz o nie odpowiednio zadbać. Najlepszym pomysłem jest powierzenie tego zadania profesjonalistom!

  Artykuł sponsorowany

  WiadomościJakie są najczęstsze błędy popełniane podczas sprzątania biura?