Więcej

  Jak wzmocnić krowy po wycieleniu?

  Wycielenie krowy nie jest taką łatwą sprawą, jakby się mogło zdawać. Najważniejszą rzeczą jest to, aby zapewnić zwierzęciu – odpowiednie warunki. W tym okresie należy postawić na wysokiej jakości paszę oraz mieszanki witaminowe. Farmino.pl oferuje produkty, które wesprą krowę w wycieleniu. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Zapraszamy do lektury artykułu.

  Dlaczego tak ważne jest to, aby wzmocnić krowę po wycieleniu?

  Stan zdrowia krowy po porodzie nie za najlepszy. Zwierzęta są wtedy mocno wyczerpane i spragnione. Dlatego tak ważne jest to, aby dostarczyć im w tym okresie – cennych składników pokarmowych. Farmino oferuje najlepszej jakości bolusy dla zwierząt. Dostępne są one w formie dużych pastylek, które są wchłaniane w jelitach. Te dodatki mineralne lub mineralno-witaminowe to propozycja, która zapewnia idealną profilaktykę chorób cieląt, jałówek i krów.

  Bolusy dla krów – polecane produkty

  Farmino.pl proponuje bolusy dla krów w okresie zauszenia, bolus wapniowy, czy bolus zapobiegający wysuszeniu macicy. Stosowanie tych produktów ma na celu doprowadzić zwierzę do, jak najlepszej formy!

  Bolusy wapnione. Jak wzmocnić krowę po wycieleniu?

  Szczególnie polecanym produktem jest Calcium Bolus Topro. Masz już odpowiedzieć na pytanie, jak wzmocnić krowy po wycieleniu! Ten doskonały środek, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu – uzupełnia niedobór wapnia i minimalizuje ryzyko pojawienia się gorączki mlecznej. Charakteryzuje się również tym, że:

  • zawiera witaminę D3 i fosfor, które odgrywają istotną rolę w wychwytywaniu i wchłanianiu jonów wapnia,
  • jest łatwy do podania za pomocą aplikatora,
  • zawiera łatwo przyswajalny wapń.

  Bolusy dla krów w okresie zasuszenia. Dlaczego warto je podawać?

  Krowy mleczne potrzebują preparatów, które dostarczą im niezbędnych witamin i minerałów. W ofercie Farmino.pl znajdziesz Dry Bolus Topro, który został zaprojektowany specjalnie dla zwierząt w okresie zasuszenia. Ten środek idealnie sprawdza się jako wsparcie w przygotowaniu do wycielenia.

  Czym jest refraktometr?

  Refraktometr, który dostępny jest w ofercie Farmino.pl to urządzenie, które pozwala na ocenę jakości siary krowy. Ten produkt gwarantuje szybkie i dokładne pomiary. Charakteryzuje się podwójną skalą i aluminiowym korpusem. Jego zaletą jest również to, że umożliwia regulację ostrości. Siara krowy z tym urządzeniem jest łatwa do zmierzenia! Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skonsultuj się z naszym specjalistom. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Wszystkie nasze artykuły są najwyższej jakości.

  Artykuł sponsorowany

  WiadomościJak wzmocnić krowy po wycieleniu?