Więcej

  Jak wybrać praktyczne i efektowne pudełka reklamowe na produkty?

  Pudełka reklamowe doskonale nadają się na różne rodzaje produktów, którym chcemy nadać atrakcyjny, prestiżowy wygląd. Jak wybrać te odpowiednie? Zobacz, jakie typy opakowań są obecnie dostępne i na jakie produkty sprawdzą się one najlepiej!

  Fasonowe pudełka reklamowe

  Bardzo popularnymi pudełkami reklamowymi są te określane jako fasonowe. Charakteryzują się one otwieranym wieczkiem połączonym z resztą pudełka. Umieszczone przy wieczku zakładki pozwalają na jego łatwe zamykanie i otwieranie.

  Fasonowe pudełka reklamowe – https://rigidbox.pl/pudelka-rigid-box/pudelka-reklamowe-z-nadrukiem są bardzo popularne wśród wielu firm, między innymi używane są one do pakowania produktów wysyłanych przez sklepy internetowe. Dzięki temu ich pakowanie jest proste i szybkie.

  Nadają się też do przedmiotów jak elektronika, galanteria skórzana czy odzież, ale tak naprawdę mają uniwersalne przeznaczenie. Wybierane są też jako opakowania prezentowe czy opakowania do paczek PR.

  Pudełka reklamowe denko – wieczko

  Drugim popularnym typem opakowań reklamowych są pudełka denko – wieczko. Konstrukcja takich pudełek to dwa osobne elementy, czyli denko, na które nakłada się wieczko.

  Takie opakowania mogą mieć bardzo efektowy wygląd, dlatego są chętnie wybierane w przypadku produktów prestiżowych jak kosmetyki, biżuteria, galanteria skórzana. Również są one często stosowane jako pudełka na buty.

  Pudełka reklamowe z zamknięciem na magnes

  Takie pudełka reklamowe wyposażone są w praktyczne magnetyczne zamknięcie. Ich konstrukcja jest podobna do pudełek fasonowych, natomiast nie mają one bocznych zakładek, Klapka pudełka ma magnes, który styka się z magnesem na ściance, tworząc dekoracyjne i praktyczne zamknięcie.

  Konstrukcja takich opakowań reklamowych powoduje, że są one chętnie używane w przypadku różnych typów produktów jak elektronika, perfumy.

  Ekologiczne pudełka reklamowe

  Ciekawym wyborem będą także pudełka reklamowe ekologiczne, które powstają z szarego – brązowego kartonu. Takie opakowania mogą być wtedy dobrym sposobem, by promować firmę jako przyjazną dla natury.

  Ekologiczne pudełka reklamowe mogą mieć wiele typów konstrukcji, na przykład mogą być to pudełka fasonowe. Takie opakowania mogą być też wykończone bezpośrednimi nadrukami na kartonie, dlatego doskonale nadają się one jako promocja firmy, na przykład przy sprzedaży online.

  Pudełka oklejane i uszlachetniane

  Aby pudełka reklamowe miały atrakcyjny wygląd, wykorzystuje się też technikę ich oklejania papierami z nadrukiem.

  By nadać opakowaniom jeszcze ładniejszy wygląd, można zastosować uszlachetnianie, na przykład jak folie błyszczące i satynowe, tłoczenie, złocenie.

  Artykuł sponsorowany

  WiadomościJak wybrać praktyczne i efektowne pudełka reklamowe na produkty?