Hugh Jackman zakażony koronawirusem!

fot. Eva Rinaldi, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Słynny aktor opowiedział sam o swojej chorobie w mediach społecznościowych. „Chciałem, żebyście usłyszeli to ode mnie” – powiedział 53-letni aktor, stojący przed kamerą w maseczce.

Gwiazdor powiedział, że dostał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, w związku z tym przebywa w izolacji i musi pozmieniać swoje plany zawodowe. Niedawno jeszcze wrzucał zdjęcia i filmiki z prób do musicalu na Broadwayu, a teraz już wiadomo, że na jakiś czas będzie musiał przerwać próby. Zostało także odwołane najbliższe przedstawienie „The Miracle Man” z jego udziałem.

Na szczęście Jackman czuje się w miarę dobrze, jak powiedział. Trochę boli go gardło, ma katar i w ogóle jak dotąd wszystkie objawy przypominają przeziębienie. Aktor ma nadzieję, że tak będzie do końca choroby i że jak najszybciej wróci do pracy.

A pracy ma sporo, bo wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu „The Son” z Anthonym Hopkinsem i Laurą Dern, z jego udziałem, do „The Good Spy”, gdzie zagra Roberta Amesa, dyrektora CIA na Bliskim Wschodzie, a także do „Enzo Ferrari” i „Apostle Paul” – w obu tych filmach Jackman zagra role tytułowe.

Źródło: Wirtualna Polska
Podziel się: