Więcej

  Hugh Jackman zakażony koronawirusem!

  Słynny aktor opowiedział sam o swojej chorobie w mediach społecznościowych. “Chciałem, żebyście usłyszeli to ode mnie” – powiedział 53-letni aktor, stojący przed kamerą w maseczce.

  Gwiazdor powiedział, że dostał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, w związku z tym przebywa w izolacji i musi pozmieniać swoje plany zawodowe. Niedawno jeszcze wrzucał zdjęcia i filmiki z prób do musicalu na Broadwayu, a teraz już wiadomo, że na jakiś czas będzie musiał przerwać próby. Zostało także odwołane najbliższe przedstawienie “The Miracle Man” z jego udziałem.

  Na szczęście Jackman czuje się w miarę dobrze, jak powiedział. Trochę boli go gardło, ma katar i w ogóle jak dotąd wszystkie objawy przypominają przeziębienie. Aktor ma nadzieję, że tak będzie do końca choroby i że jak najszybciej wróci do pracy.

  A pracy ma sporo, bo wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu “The Son” z Anthonym Hopkinsem i Laurą Dern, z jego udziałem, do “The Good Spy”, gdzie zagra Roberta Amesa, dyrektora CIA na Bliskim Wschodzie, a także do “Enzo Ferrari” i “Apostle Paul” – w obu tych filmach Jackman zagra role tytułowe.

  https://www.instagram.com/tv/CYCOqGdJNq3/

  Źródło: Wirtualna Polska
  WiadomościHugh Jackman zakażony koronawirusem!