Fundacja ITAKA włączyła się w poszukiwania zaginionego Michała Kąkola

Michał Kąkol fot. policja Sopot

Michał Kąkol, znany i ceniony lekarz onkolog, zaginął w Sopocie 16 października. Dotąd nie znaleziono jakiegokolwiek śladu wyjaśniającego, co się z nim stało. Teraz do poszukiwań włączyła się Fundacja ITAKA.

Zaginionego lekarza ostatni raz widziano 16 października o 22.00 na ulicy Łokietka w Sopocie. Później ślad po nim zaginął. Policja nadal go szuka, prokuratura wdrożyła śledztwo w tej sprawie i zaapelowała do mieszkańców okolic ulicy Łokietka, by udostępnili policji zapisy monitoringu, mając nadzieję, że zapis w którejś z kamer pozwoli ustalić, dokąd poszedł lekarz. Niestety, jak dotąd nie ma żadnych rezultatów.

W poszukiwania włączyła się Fundacja ITAKA. Więcej informacji i plakat do wydrukowania można znaleźć na na stronie zaginieni.pl.

Przypomnijmy, że 46-letni Michał Kąkol jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 180 cm wzrostu, oczy koloru zielonego i krótkie blond włosy z widoczną łysiną. W dniu zaginięcia ubrany był w długi ciemny płaszcz, sweter w serek w kolorze rdzy, T-shirt koloru szarego z emblematem roweru na wysokości klatki piersiowej, granatowe spodnie dresowe i buty trekkingowe w kolorze khaki.

Policja prosi wszystkich, którzy mogliby udzielić informacji o zaginionym, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A – tel. 47 74 26222 (oficer dyżurny), dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

Źródło: sopot.naszemiasto.pl

Podziel się: