poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Dziewięciolatka zaatakowana na ulicy przez nożownika. Nie udało się jej uratować

Dziewięciolatka bawiła się z młodszą siostrą na ulicy przed swoim domem, gdy znienacka rzucił się na nią 22-latek z nożem. Zadał dziecku wiele ciosów nożem. Dziewczynki nie udało się uratować.

Do przerażającej zbrodni doszło 28 lipca w Bostonie w hrabstwie Lincolnshire we wschodniej Anglii, jak podaje Fakt. natychmiast rozpoczęła sprawcy – 30 lipca opublikowała komunikat z jego wizerunkiem, prosząc mieszkańców o w identyfikacji.

Prośba odniosła skutek i jeszcze tego samego dnia mężczyzna został aresztowany w pobliżu miejsca, w którym zabił dziewczynkę. Jest przesłuchiwany i jak dotąd policja nie poinformowała, jakie były powody tej strasznej zbrodni. dziecka pochodząca z Litwy jest pod opieką psychologa.

Mieszkańcy Bostonu są wstrząśnięci tragedią. W miejscu, w którym do niej doszło, codziennie pojawiają się świeże i znicze.

Wyrazy współczucia bliskim zamordowanej dziewczynki skierowała też , minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii.
“Jestem przerażona, słysząc o tragicznej śmierci dziewięcioletniej dziewczynki w Bostonie, Lincolnshire. Kieruję wyrazy współczucia do jej rodziny” – napisała na Twitterze. – “Policja ma moje pełne dla przeprowadzenia dokładnego śledztwa”.

#BejmyNEWSDziewięciolatka zaatakowana na ulicy przez nożownika. Nie udało się jej uratować